VITAJTE

Vitajte na stránkach firmy GEJZA SLEZÁK – ELEKTRO SYSTÉMY. Dúfame, že Vám stránka poskytne dostatok informácií o našej činnosti. Firma poskytuje riešenia v nasledujúcich oblastiach:

- elektroinštalácia v obytných domoch a priemyselných budovách,

- odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení,

- monitorovacie systémy a elektronické zabezpečenie objektov,

- elektronická požiarna signalizácia,

- montáž a údržba elektrických zariadení,

- predaj a servis elektrických zariadení,

- montáž inteligentných domov,

- ďalšie služby a činnosti v oblasti elektroinštalácií a elektrotechniky.


OSVEDČENIA A CERTIFIKÁTY

O FIRME

Firma GEJZA SLEZÁK – ELEKTRO SYSTÉMY začala svoju činnosť pod menom GEJZA SLEZÁK – RENOVA SYSTÉM ešte v roku 1998. Dlhoročné skúsenosti v oblasti elektroinštalácií a elektrotechniky zabezpečili firme účasť na mnohých úspešných projektoch. Postupné zvyšovanie kvalifikácie viedlo k rozširovaniu ponuky služieb a firma zamerala svoju pôsobnosť viac smerom k elektronickému zabezpečeniu objektov.

Snaha neustále sa vyvíjať a držať krok s aktuálnymi technickými vymoženosťami robí z firmy GEJZA SLEZÁK – ELEKTRO SYSTÉMY silného partnera pri riešení Vašich problémov v tejto oblasti. Na požiadanie Vám vypracujeme projekt riešenia elektroinštalácie Vašich obytných domov alebo priemyselných budov. Navrhneme Vám najvhodnejšie zabezpečenie Vašich objektov, zabezpečíme dodanie a montáž kompletného monitorovacieho systému alebo elektronickej požiarnej signalizácie. Výzvou nie je pre nás ani elektroinštalácia inteligentných domov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať s Vašou požiadavkou. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky, poradíme a vypracujeme pre Vás návrh riešenia aj s cenovou ponukou.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
GEJZA SLEZÁK – ELEKTRO SYSTÉMY